Nagrody i osiągnięcia

• 2023/2024

• Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna UJ

• · krajowy · 2023/2024
        • Z wielką radością dzielimy się informacją, że Tomek K. z klasy ósmej został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej UJ. Wielkie brawa !!!
        • Konkursy przedmiotowe

• · regionalny · 2023/2024
        • Informujemy o kolejnych sukcesach. Uczeń klasy 8a Tamasz K. został finalistą Małopolskiego Konkursu Chemicznego oraz finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Marie G. została natomiast finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego. Gratulujemy.
        • Puchar Tymbarku

• I miejsce
        • · lokalny · 2023/2024
        • Dziewczęca drużyna reprezentująca naszą szkołę w 24 edycji Pucharu Tymbarku w kategorii U-12 wywalczyła pierwsze miejsce. Gratulujemy zwycięstwa!!!
        • Mój bohater moim wzorem

• I miejsce
        • · lokalny · 2023/2024
        • Nasza uczennica Anna P. z klasy 7b zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym " MÓJ BOHATER MOIM WZOREM" organizowanym przez Klub 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie. Ogromne gratulacje :)
    • 2022/2023

• Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

• nagroda główna, wyróżnienie, nagroda
        • · krajowy · 2022/2023
        • Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Iga A. z kl.3b zdobyła nagrodę główną Kinga P. z kl. 3b zdobyła wyróżnienie, a Tomasz K. z kl. 7a zdobył nagrodę w konkursie przyrodniczym Świetlik.
          Wszystkim serdecznie gratulujemy.
        • XVII Olimpiada Informatyczna Juniorów

• laureat II stopnia, srebrny medalista
        • · krajowy · 2022/2023
        • Wielkim sukcesem zaowocował udział naszego ucznia Kirilla V. w XVII Olimpiadzie Informatycznej Juniorów organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Komitet Główny Olimpiady Informatycznej oraz Fundację Rozwoju Informatyki. Kilill otrzymał tytuł laureata 2 stopnia oraz srebrnego medalisty. Jesteśmy pod wrażeniem, BRAWO !!!
          Serdecznie gratulujemy i czekamy na naśladowców.
        • Małopolski Konkurs Języka Polskiego

• · regionalny · 2022/2023
        • Uczennica naszej szkoły Aleksandra P. otrzymała tytuł finalistki w Małopolskim Konkursie Języka Polskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
        • Laur Olimpijski

• · regionalny · 2022/2023
        • 16 kwietnia 2024 roku jeden z ubiegłorocznych absolwentów naszej szkoły Kirill V. odebrał "Laur Olimpijski" - nagrodę ustanowioną w 2005 roku uchwałą Rady Miasta Krakowa dla uczniów krakowskich szkół za szczególne osiągnięcia i uzyskanie tytułu laureata najwyższego stopnia w konkursach, olimpiadach i turniejach. Nasz uczeń znalazł się wśród 164 wyróżnionych, którzy za sukces w roku szkolnym 2022/2023 otrzymali dyplom oraz nagrodę pieniężną.
          Serdecznie gratulujemy.
    • 2021/2022

• Laur Olimpijski

• · regionalny · 2021/2022
        • Składamy gratulacje uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym za szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach i turniejach otrzymali "Laur Olimpijski". W zaszczytnym gronie laureatów znaleźli się Jan M. oraz Aleksandra K.
          Jesteśmy dumni. Gratulujemy.
        • Konkursy przedmiotowe

• · regionalny · 2021/2022
        • Z dumą przekazujemy informację o kolejnych osiągnięciach naszych uczniów. W tym roku szkolnym Aleksandra K. otrzymała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego, a Jan M. tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Chemicznego. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych. Nauczycielom dziękujemy za pracę :)