• Rada Rodziców

• Anna Piąty
      • Anna PiątySkarbnik
    • Rada Rodziców – Twój głos w ważnej sprawie

• Czy zastanawialiście się Państwo czym jest Rada Rodziców?
      Na co jest przeznaczona coroczna składka wpłacana przez Państwa na konto Rady Rodziców?
      Jakie działania i cele ma szkolna Rada Rodziców?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy zapraszając do poniższej lektury.

• Cel i misja
      • Naszym zadaniem jest przede wszystkim realizacja zgłoszonych przez Rodziców potrzeb i pomysłów, a tym samym zapewnienie rzeczywistego wpływu na to co dzieje się w szkole.

Celem działalności Rady Rodziców jest reprezentowanie ogółu rodziców oraz opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do Naszej Szkoły. Współpraca z Dyrekcją oraz gronem Pedagogicznym w celu podejmowania różnorodnych działań zmierzających do poprawy warunków i jakości działalności szkoły, rozbudzanie w dzieciach nowych aktywności, dbanie o ich rozwój kulturalny, a także pomoc dzieciom z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

• Działania
      • Działania Rady Rodziców planowane i omawiane są na spotkaniach, które odbywają się mniej więcej co dwa miesiące. W spotkaniach Rady Rodziców biorą udział przedstawiciele klas wybierani na pierwszym Zebraniu Rodziców z Wychowawcą klasy.  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by się włączyć w pracę Rady Rodziców lub podzielić się z nami swoimi sugestiami lub propozycjami.

Jeśli mają państwo jakieś pomysły jak usprawnić działanie szkoły zapraszamy na zebrania lub prosimy o kontakt mailowy na e-mail: radarodzicowsp107@gmail.com

• 1.5% dla naszej szkoły

• Informujemy, że nadal prowadzona będzie akcja zbierania 1,5 % podatku dla naszej szkoły. Wypełniając PIT wystarczy wpisać:

KRS 0000052078 z dopiskiem: SP 107 Kraków

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku szkolnym przekazali w ten sposób pieniądze na rzecz naszych dzieci.

nr konta bankowego

Rada Rodziców SP107