• Zima w szkole

26.02.2024

W dniach 12.02.-16.02. w naszej szkole 40 dzieci uczestniczyło w akcji „Zima w szkole”.

Wszyscy świetnie się bawili. Nie było czasu na nudę.

Byliśmy w Gojump, Goair, AmpaParku, WOMAI, Multikinie na filmie pt. „Wyfrunięci” oraz w teatrze Groteska na przedstawieniu pt. „ Brzydkie kaczątko”.

Bawiliśmy się w Parku Krakowskim oraz spacerowaliśmy Plantami.

• Spotkanie z podróżnikiem

09.02.2024

W czwartek 8 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem "W amazońskiej dżungli". Podróżnicy mówią o sobie, że "przybliżają ludziom świat" docierając do tajemniczych i egzotycznych miejsc na Ziemi. Na spotkaniach, podczas prezentacji zdjęć przekazali dużo informacji i ciekawostek przyrodniczych oraz o lokalnych społecznościach.

• Apel klas I-III

05.02.2024

Podczas uroczystego podsumowania I okresu w klasach 1-3 zostały wręczone liczne nagrody i dyplomy za udział oraz osiągnięcia w konkursach szkolnych. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy. Brawo!!!