• Ślubowanie klas I.

25.10.2023

Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej szkoły jest Ślubowanie klas pierwszych. W tym roku odbyło się ono 17 października. Pierwszoklasiści odśpiewali Hymn Szkoły, zaprezentowali się artystycznie i ślubowali przed panią Dyrektor, wychowawcami oraz rodzicami. Ten dzień na długo zapadnie w ich pamięci.

• (Nie) bezpiecznie wokół nas "Szkoła dookoła"

11.10.2023

Uczniowie klas 4 - 7 naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach realizowanych w ramach projektu (Nie) bezpieczenie wokół nas „Szkoła dookoła”. Jest to zamierzenie edukacyjne mające na celu uczenie radzenia sobie z zagrożeniami takimi jak narkotyki, alkohol, kontakt z nieznajomymi, czy zagrożeniami w sieci Internet.
            Specyfiką projektu jest wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości, dające efekt niezwykłego zaangażowania uczniów w prowadzone zajęcia.
            Lekcje realizowane z wykorzystaniem okularów VR były doświadczeniam ciekawym, dla niektórych zupełnie nowym.

Mamy nadzieję, że treści przekazywane w ten nowoczesny sposób zostaną w pamięci naszych uczniów na zawsze.