• Małopolskie konkursy przedmiotowe

18.12.2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do kolejnych etapów konkursów kuratoryjnych przeszli:

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego - Marysia z 7b,

Małopolski Konkurs Historyczny -  Gavrill z 8a,

Małopolski Konkurs Chemiczny - Michał K z 8a oraz Tomek K. z 8a,

Małopolski Konkurs Biologiczny - Tomek K. z 8a,

Małopolski Konkurs z Fizyki - Tomek K. z 8a,

Małopolski Konkurs Matematyczny - Tomek K. z 8a.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

• Szkolny Dzień Integracji

05.12.2023

W czwartek 30 listopada obchodziliśmy Szkolny Dzień Integracji. Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy uczniowie uczestniczyli w wydarzeniu na sali gimnastycznej, gdzie miały miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi, prezentacje i miniwykład na temat osób w spektrum autyzmu, występy taneczne uczennic z klas 6 i 7 oraz pokaz gimnastyki artystycznej uczennicy z klasy 5 a. Klasa 3 b zaśpiewała piosenkę z przesłaniem pt. "Nie bój się chcieć". Uczniowie brali też udział w tańcach integracyjnych oraz czerpali doznania z przygotowanych ścieżek sensorycznych.